מה ההבדל בין תואר ראשון בחינוך גופני לתואר ראשון ספורט

אם ספורט הוא חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלך, ויש לך רצון לשלב את האהבה לתחום עם מקצוע לחיים, קיימות מספר אופציות לימודיות לתואר ראשון בתחום החינוך המאפשרות לך להתפתח ולהתקדם בתחום.
האקדמיה מציעה שני תחומי לימוד עיקריים המשלבים את עולם החינוך והספורט: תואר ראשון בחינוך גופני או תואר ראשון בחינוך  עם התמחות בספורט.

אז מה למעשה ההבדל ביניהם?
תואר ראשון בחינוך גופני הוא מסלול המיועד לאנשים המעוניינים להשתלב במערכת החינוך, תואר שכולל לעיתים קרובות תעודת הוראה. אם את.ה מעוניין.ת להשתלב כמורה לחינוך גופני, זה יכול להיות מסלול עבורך.

בקריה האקדמית אונו, קיים מסלול בלעדי הפותח אופק תעסוקתי רחב יותר שלא בהכרח קשור לתחום ההוראה.
תואר ראשון בחינוך וחברה עם התמחות בספורט המעניק לסטודנטים ולסטודנטיות הכשרה מקיפה, המאפשרת להם לפתח אופק תעסוקתי רחב יותר בתפקידי אימון, חינוך וניהול בעולם הספורט.

בוגרי ובוגרות התואר משתלבים בתפקידי מפתח במחלקות ספורט וחינוך ברשויות המקומיות, באגודות ספורט, במסגרות החינוך הבלתי פורמליות ובקהילה.

אז אם  את.ה מעוניין.ת להשתלב בתחום אבל מעבר להוראה בבתי הספר, בוא.י להתקדם ולהתפתח לתואר ייזום וניהול מיזמים בתחום הספורט.

ייחודי לתואר

  • הכשרה נוספת לבחירה- מדריכ/ת חדר כושר, מדריכ/ת פילאטיס, מדריכ/ת תנועה לגיל הרך, המאפשרת לעבוד בתחום כבר במהלך הלימודים.
  • תעודה ‘מנהל מחלקת ספורט רשויות מקומיות’
  • התוכנית כוללת גם התנסות מעשית מלווה בהדרכה, המתקיימת באגודות ספורט, מתנ”סים, מסגרות ספורט לחינוך המיוחד, רשויות מקומיות ועוד.